17.7 C
Pristina
15.5 C
Zurich
More

  Etiketë: bebet

  Browse our exclusive articles!

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...

  Çfarë duhet të bëni për të qetësuar dhimbjen e foshnjave kur fillojnë t’u dalin dhëmbët?

  Dhëmbët mund të jenë një kohë testimi për prindërit dhe foshnjën dhe është e vështirë të dini se çfarë të bëni për të ndihmuar...

  Dhimbjet e barkut tek foshnjat

  Disa foshnja kanë periudhë intensive të qarjes së pandërprerë të njohur si kolikat të cilat zakonisht paraqiten disa javë pas lindjes dhe zhduken gjatë...

  Katër gabime që të rriturit s’duhet t’i përsërisin më kurrë me bebet e tyre

  Të sjellësh një fëmijë në jetë është gjëja më e bukur që mund t’i ndodhë një gruaje dhe është krejtësisht e natyrshme që familjarët...

  A duhet ti ushqejmë bebet me ujë?

  Bebet nuk kanë nevojë për ujë në të njëjtën mënyrë si fëmijët dhe të rriturit, madje edhe në një ditë të nxehtë vere.Sipas një...

  Popular

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...

  Çfarë dini për energjinë seksuale?

  Kur dëgjoni termin "energji seksuale", ndoshta mendoni për tensionin...
  spot_imgspot_img