-6.2 C
Priština
-1.9 C
Zürich
More

  Etiketë: alergjia

  Browse our exclusive articles!

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...

  Ushqimet që ndihmojnë kundër alergjisë

  Alergjia është një nga sëmundjet më të zakonshme, sidomos gjatë periudhës së pranverës. Studiuesit kanë rënë në përfundimin se ushqimet e pasura me vitaminë...

  Mendoni dy herë para se të përdorni letra të lagura

  Janë të lehta për t’u përdorur, sidomos kur jemi duke shpejtuar, por letrat e lagura gjersa largojnë papastërtitë, mund të shkaktojnë goxha dëme. Prandaj...

  Ilaçi kundër alergjisë me vetëm një përbërës

  Ditët pranverore janë të mundimshme për personat që janë alergjik në polen. Me qëllim të parandalimit të simptomave që shkakton alergjia, konsumojnë vitamat për...

  Lindin dyshimet nëse personat alergjik duhet të përdorin sprejet e hundës në periudhën e Coronavirusit

  Disa mjekë nëpër botë kanë dyshimet e tyre nëse sprejet për hundë janë terapi adekuate për personat me alergji, në këtë periudhë. Brengosja e...

  Popular

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...

  Çfarë dini për energjinë seksuale?

  Kur dëgjoni termin "energji seksuale", ndoshta mendoni për tensionin...
  spot_imgspot_img