-5.1 C
Priština
-0.9 C
Zürich
More

  Stolitë Pandora – Sekreti i stilit tuaj

  spot_imgspot_img

  PANDORA dizajnon, prodhon dhe bën tregti të stolive të ndryshme të përpunuara me dorë dhe modele bashkëkohore të bëra nga material me kualitet të lartë si dhe çmime të volitshme. Brendi i bizhuterive PANDORA shitet në më shumë se 100 vende, në 6 kontinente, përafërsisht me 8,100 pika të shitjes, duke përfshirë më shumë se 2,100 dyqane.

  Vitet e hershme 1982-1999

  Gjithçka filloi para 30 viteve, më 1982. Në një dyqan të vogël bizhuterish në një ambient modest në Kopenhagë, Danimarkë, nga një argjendar danez Per Enevoldsen dhe gruaja e tij Winnie të cilët filluan udhëtimin e tyre duke u bërë kështu njëri nga brendet më të njohura në mbarë botën.

  Produktet e PANDORA-s

  Kombinoni duke krijuar stilin tuaj unik

  Univerzi feminist i stolive të çmuara të PANDORA-s është realizuar që ju të mund të krijoni dhe të dizajnoni vet stilin tuaj. Zgjedhja e madhe e stolive të çmuara si byzylykë, unaza, vathë, gjerdanë, varëse e shumë stoli tjera ju mundësojnë të shprehni stilin tuaj personal.

  Byzylyk magjepsës

  Në vitin 2000, koncepti i byzylykut magjepsës nga PANDORA së pari ishte lansuar në Danimarkë. Konsumatorët e kishin mirëpritur këtë koncept duke bërë kërkesë rritëse, gjë që ndikoi që PANDORA të zgjerohet ndërkombëtarisht.

  Për t’i përmbushur femrat

  Duke iu ofruar mundësinë e shprehjes së unikalitetit dhe stilit personal përmes univerzit tonë me stoli të çmuara dhe bizhuteri të kualitetit të lartë dhe modele bashkëkohore, të gjitha këto të përmbledhura me çmime të volitshme.

  Dëshirojmë të bëhemi brendi më i dashur i stolive të çmuara në mbarë botën…

  A e dini se…

  Çdo sekondë, çdo ditë gjatë vitit, diku nëpër botë, ndonjëri porosit bizhuteri apo stoli të çmuara nga brendi i PANDORA-s.

  PANDORA e përmbledhur me pak fjalë:

  • E themeluar në vitin 1982 nga Per dhe Winnie Enevoldsen
  • I pranishëm në më shumë se 80 shtete përgjatë gjashtë kontinenteve
  • Produkti jonë i bërë nga baza e gurëve që është byzylyku magjepsës i njohur si ‘charm bracelet’ plotësohet edhe me një sërë të stolive tjera si dhe orëve
  • Është model i biznesit i integruar vertikalisht, nga dizajnimi personal e deri te prodhimi në tregun global si dhe distribuimin e drejtëpërdrejtë.
  • Tanimë edhe në Kosovë. E gjeni në katin e parë në qendrën tregtare Albi Mall.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...