Këngëtarët që i përkasin zhandreve të ndryshme muzikore, Sinan Vllasaliu dhe Genc Prelvukaj, kanë paralajmëruar këngën e tyre të re.

Këta nuk kanë bërë të ditur të tjera detaje rreth këngës e as datën e saktë kur do të lansohet ajo.

“Për pak ditë e keni në Youtube” – ka shkruar Prelvukaj në Instagram.

Ndërsa këngëtari Vllasaliu, fotografinë e përbashkët me Gencin, e ka përcjellë me pak humor.