-6.7 C
Priština
2.1 C
Zürich
More

  Si t’i mbuloni parregullsitë në fytyrë nëpërmes grimit (video)

  spot_imgspot_img

  Tinejxherja nga Irlanda, Melanie Murphy, është krijuese e disa inçizimeve të cilat për një kohë të shkurtë kanë arritur që në Youtube ë kenë një numë të madh të shikimeve, dhe kjo falë mënyrës efikase se si ajo i mbulon puçrrat dhe shenjat në fytyrë.

  Melanie-n  tashmë disa vite e mundojnë puçrrat dhe shenjat të cilat ato kanë lënë në fytyrën e saj. Duke patur parasysh se ajo e di se sa ky problem ndikon në vetëbesimin e secilës femër, e posaqërisht një tinejxhereje, Melani ka vendosur që në Youtube të tregojë se si të mbuloni puçrrat në mënyrë efikase.

  Ajo aq shumë e ka përsosur këtë teknikë, saqë në fund, edhepse ndoshta vetëm në dukje, fytyra e saj bëhet e pastër.

  Shikojeni videon…

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...