-1.3 C
Priština
-2.6 C
Zürich
More

  Pesë lloje të sjelljeve më të këqia, të meshkujve!

  spot_imgspot_img

  Meshkujt dinë të jenë të mrekullueshëm, të butë, të sjellshëm. Por shumë shpesh dinë të sillen sikur të egër. Në këto 5 situatam sikur janë duke konkurruar se cila është më e keqja …

  Ndeshjet sportive
  Përveç disa përjashtimeve, shumica e tifozëve më të zjarrtë, gjatë lojës zhvillojnë një idiotësi kolektive. Bërtima, ulërima, duke hedhur fjalë vajzave të cilat janë duke kaluar vetëm në heshtje, pranë kafiterisë, etj … lista është shumë e gjatë. Për fat të mirë, që lojët nuk luhen për çdo ditë.

  Ngasja e veturave
  Disa i bijnë burisë, disa shajnë, disa qëllimisht e ngasin veturën si maniakë, për të treguar se ata kanë më shumë gjene mashkullore nga të gjithë përdoruesit e trafikut. Ndoshta ekzistojnë femrat për të cilat është tërheqëse të sillen në këtë mënyrë në rrugë, por ne besojmë se ato janë të pakta.

  Përballë miqve
  Në shtëpi ata janë të butë dhe të këndshëm, por përpara miqëve të tyre, e luajnë rolin e burrave. Burrat të cilët sillen arrogant me vajzën, përpara miqëve të tyre, kurse shumica e miqëve i përqeshin pas shpinës së tyre.

  Hedhja e buqetave
  Kohëve të fundit, burrat kanë ndërhyrë në dasma, që e dashura e tij të mos e kap tufën e luleve të cilën e hedhë nusja. Në qoftë se ajo e ka kapur buqeten, ai ia mor atë nga dora, dhe e shuton më këmbë, sepse ai ka frikë nga martesa. Burrat të cilët janë të frikësuar nga angazhimi i tyre janë më të bezdisshëm.

  Tregimet lidhur me gjuetinë
  Në një grup prej pesë meshkujve, gjithmonë do të jetë njëri prej tyre që ka për të bërë një histori në mënyrë që të ndjehen superior. Dhe pastaj vazhdojnë: Kush e fitoi kënd, cili kishte më shumë gra, burrëria e të cilit është më e madhe … Aspak atraktive për gjininë femrore./guraja-sot.com/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...