5.2 C
Priština
More

  Nuk i pëlqeni sa duhet: 4 treguesit kryesorë!

  spot_imgspot_img

  Asnjë mashkull nuk dëshiron të shkojë ngadalë, por kjo është vetëm një nga justifikim s pse ju kërkon rrallë.

  Gratë janë mbretëresha të gënjeshtrave, sidomos kur duam ta gënjejmë veten. Këtë e bëjmë shumë shpesh kur nuk mund të pajtohemi me ralitetin se nuk i pëlqejmë dhe aq personit pas të cilit marrosemi. Sinqeriteti është politika më e mirë, por nëse ai përdor disa nga këto fraza, atëherë dijeni se nuk ju pëlqen mjaftueshëm.

  Vetëm dua të argëtohem

  Gjithcka është në rregull nëse kërkon një djalë për aventurë të shkurtër, por nëse beson se kjo romance e vogël e juaja do të shndërrohet në lidhje, për fat të keq kjo nuk do të ndodhë. Kjo është vetëm një mënyrë elegante për të të treguar se dëshiron vetëm seks.

  Dua të shkoj ngadalë

  Këtë fjali rrallë mund ta dëgjojmë prej meshkujve, për shkak se: Asnjë mashkull nuk dëshiron të shkojë ngadalë. Nëse shprehet kështu për t’u arsyetuar që të kërkon rrallë, ai vetëm nuk dëshiron të të lëndojë. Po t’i pëlqesh, nuk ecën ngadalë.

  Momentalisht nuk jam për një lidhje

  Një fjali tipike që pasohet me gjetje të ndonjë vajze tjetër. Nëse mashkulli atë moment nuk dëshiron një lidhje, kjo do të thotë se ai në atë moment nuk dëshiron një lidhje me ty.

  Kam shumë punë

  Mashkulli që vërtet është i interesuar do të gjejë kohë, ndërsa ai i painteresuari do të gjejë një arsye. /kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...