19.5 C
Priština
More

  4 shenja që ju tregojnë se ai "vdes" për ju!

  spot_imgspot_img

  Mashkulli që përdor mënyra të ndryshme për ta nxitur konkurrentin potencial për ta përvetësuar një vajzë, që i hedh sytë në dekoltenë tuaj, e ul tonin e zërit dhe dëshiron të bëhet sa më shpirtëror, gjithsesi është tepër i interesuar për ju.

  Ekzistojnë disa arsye se përse mashkulli e fsheh faktin që ju e tërhiqni: Ndoshta është kolegu juaj, apo instruktori i fitnesit, apo një mik shumë-shumë i afërt. Ndonëse përpiqet që të mos e zbuloni, prapë se prapë disa detaje mund t’ua shprehin këtë.

  1. Biseda me një vajzë të bukur është një arsye e mjaftueshme që mashkulli të bëhet nervoz, sidomos kur mendon se ka dritë jeshile. Gjurmat se ai është i interesuar janë të qarta: përpiqet t’ju shikojë drejt në sy, e kohë pas kohe i hedh sytë në dekoltenë tuaj dhe në pjesën e poshtme të trupit. Përpiqet ta mbështesë secilin mendim tuajin dhe herë pas herë të tregohet jashtëzakonisht i mencur përpara jush.

  2.Meshkujt me zë të ngjitur gjithmonë i kanë tërhequr femrat, prandaj meshkujt ndoshta edhe pa qëllim e ulin tonin e zërit kur i flasin femrës që e pëlqejnë.

  3.Ai që kurrë nuk ka thënë asnjë fjalë të keqe për të tjerët, në stilin “kreten” apo “matuf”, shfrytëzon shprehje të këtilla për ta nxirë konkurrentin potencial për përvetësim të vajzës së tij.

  4. Nëse i pëlqeni, atëherë ai do të përpiqet të jetë sa më shpirtëror dhe të flasë sa më gjëra shpirtërore. Arsyet janë dy: e para ka të bëjë me atë që ai ka dëgjuar se femrat i duan meshkujt shpirtëror dhe e dyta i shërben si mbulesë për t’u shfaqur si një mik i miri yti në ndonjë rast. /kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...