-0.4 C
Pristina
-0.8 C
Zurich
More

  Nuk do ta besoni sa vjet mbush Shyhrete Behluli

  KOSOVARJA:

  Këngëtarja e mirënjohur kosovare e këngës popullore, Shyhrete Behluli, ka festuar sot 60 vjetorin e lindjes. Ajo në rrjetet sociale publikoi foto të vetën dhe një tjetër me bashkëshortin, fëmijet, mbesat e nipat, me ç’rast i falënderoi të gjithë për urimet.

  “Unë sot festoj ditëlindjen, e përmbushur me familjen time dhe me ju publik i dashur. Faleminderit për urimet tuaja!” shkroi Behluli mbi fotografi.

  Shyhrete Behluli është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Si ndihmon banania në rënien nga pesha

  Banania mund të konsiderohet si një frut i nënvlerësuar...

  Para apo pas larjes me shampo, kur duhet të përdorni kondicionerin e flokëve?

  Në kujdesin e flokëve ekziston një teknikë e njohur...

  Omicroni ndikon edhe në seks

  Ekspertët besojnë se COVID-19 dhe variantet si Omicron po...

  Disa mënyra si të qëndroni ngrohtë në makinë, nëse nuk ju punon kondicioneri

  Nëse nuk keni kondicioner në makinë dhe temperaturat janë...