10.4 C
Pristina
14.6 C
Zurich
More

  Nëna priste binjake – Pasi lindën ato, ajo nuk mund t’i besonte syve të saj! [Foto]

  spot_imgspot_img

  Ky rast ndodhë një herë në 500 lindje të binjakëve – që për familjet i bie sikur të fitonin ndonjë lotari…

  Whitney Meyer dhe burri i saj Thomas Dean, nuk mund të besonin se ishin në pritje të binjakeve. Pas lindjes së tyre, ata edhe më shumë u befasuan sepse binjaket aspak nuk ngjanin me njëra-tjetrën, duke pasur parasysh faktin se ato duhej të ngjanin ashtu si shumica e binjakeve. Këto madje kishin ngjyrë tjetër të lëkurës.

  Ky rast ndodhë një herë në 500 lindje të binjakeve – gjë që për familjet e tilla i bie sikur të fitonin ndonjë lotari.

  Njihuni me këto vajza të ëmbla. A do kishit thënë ndonjëherë se këto mund të ishin binjake? Kjo gjendje e rrallë është e njohur si “binjake me dy raca” dhe rezultat janë kombinimet e gjeneve që janë përgjegjëse për dhënien e pigmentit të errët dhe të ndritshëm të lëkurës, ashtu siç janë edhe prindërit në fjalë.

  Kjo familje është me të vërtetë e bekuar. Ne iu urojmë fat të mirë dhe shëndet të plotë vajzave, të lumtura pranë prindërve të tyre./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...