-2.8 C
Priština
2.7 C
Zürich
More

  Në cilin shtet jetojnë femrat më tërheqëse?

  spot_imgspot_img

  Në Kolumbi! Pas kolumbianeve, 13 mijë amerikanë mendojnë që gratë më seksi në botë janë  brazilianet, pas së cilave vijnë amerikanet, spanjollet dhe ruset. Kjo, sipas një ankete të bërë nga faqja e internetit Misstravel.com.

  Në anketën e bërë, jo shumë kohë më parë, të anketuarit i zgjodhen britanezët për meshkujt më seksi kurse kolumbianet për femrat më seksi në botë, kurse në një listë të dhjetë popujve më tërheqës mbizotërojnë ata nga Evropa dhe Amerika e Jugut, njoftoi CNN të shtunën.

  Rreth 31.000 të anketuarve i kanë vendosur Irlandezet në vendin e dytë, Brazilianët në të tretin, Suedezët në vendin e katërt kurse Amerikanët për vendin e pestë të njerëzve më tërheqës.

  Përndryshe, kjo faqe është e specializuar në gjetjen e partnerëve për udhëtime turistike, kështu që lidh turistët e pasur me të varfër, por edhe bashkëudhëtarë tërheqës.

  „Ne bashkojmë turistët gallant të cilët nuk dëshirojnë të udhëtojnë vetëm me bashkëudhëtarë tërheqës që e përdorin mundësinë për të udhëtuar pa pagesë“, thonë udhëheqësit e Misstravel.com.//www.kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...