-5.9 C
Priština
2.2 C
Zürich
More

  Modelet më seksi të flokëve të shkurtëra

  spot_imgspot_img

  Nga e guximshmja Miley Cyrus deri tek sensualja Johansson Scarlett – ato e dijnë se si flokët e shkurtëra mund të jenë sexy …

  E keni bërë rezervimin tek floktari juaj? Ndoshta do të gjeni frymëzimin në modelet e flokëve të këtyre top fytyrave të famshme të cilët kanë vendosur që për një kohë (ose përgjithmonë) të heqin qafe flokët e gjata dhe të bujshme. Paz, bob, pixie, gjatësia deri tek supet apo edhe më të shkurtëra – kjo frizurë mund të jetë më kërkuese për të mirëmbajtur, por përpjekja definitivisht ia vlenë./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...