20.3 C
Priština
17.5 C
Zürich
More

  Modelet më seksi të flokëve të shkurtëra

  spot_imgspot_img

  Nga e guximshmja Miley Cyrus deri tek sensualja Johansson Scarlett – ato e dijnë se si flokët e shkurtëra mund të jenë sexy …

  E keni bërë rezervimin tek floktari juaj? Ndoshta do të gjeni frymëzimin në modelet e flokëve të këtyre top fytyrave të famshme të cilët kanë vendosur që për një kohë (ose përgjithmonë) të heqin qafe flokët e gjata dhe të bujshme. Paz, bob, pixie, gjatësia deri tek supet apo edhe më të shkurtëra – kjo frizurë mund të jetë më kërkuese për të mirëmbajtur, por përpjekja definitivisht ia vlenë./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...