-2.8 C
Priština
2.7 C
Zürich
More

  Modelet e flokëve të Rihanna-së nëpër vite

  spot_imgspot_img

  Këngëtarja e njohur Rihanna ka vite që është duke e ndërtuar karrierën e suksesshme muzikore. Çdo këngë të vetme që e ka lancuar në treg u bë një hit i madh. Por, përveq që i ka thyer rekordet në fushën e muzikës, Rihanna është e njohur edhe për stilin e saj të veshjes, e sidomos për ndryshimet e shpeshta të modeleve të flokëve.

  Rihanna është një model për shumë vajza të reja, kur është fjala për stilin e veshjes apo hairstyle. Për disa vite, ajo ka futur dhe ka prezantuar trendet për formën e flokëve dhe ngjyrat e flokëve. Ndoshta një nga fazat e saj më të famshme, ishte ajo me flokë të kuqe të ndritshme. Megjithatë, Rihanna e ka dëshmuar përfundimisht se ajo mund të trajtojë lloje të ndryshme të flokëve dhe të gjitha llojet e ngjyrave, duke filluar nga klasike me ato më të ndritshme.

  Prandaj, shikoni galerinë tonë të imazheve që kronologjikisht ndjekin modelet e flokëve të Rihanna-së! Kush e di, ju mund të merrni një ide të madhe dhe të zgjedhëni një ndryshim të guximshëm./kosovarja.ch/

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...