29.5 C
Priština
More

  Modelet e flokëve të Rihanna-së nëpër vite

  spot_imgspot_img

  Këngëtarja e njohur Rihanna ka vite që është duke e ndërtuar karrierën e suksesshme muzikore. Çdo këngë të vetme që e ka lancuar në treg u bë një hit i madh. Por, përveq që i ka thyer rekordet në fushën e muzikës, Rihanna është e njohur edhe për stilin e saj të veshjes, e sidomos për ndryshimet e shpeshta të modeleve të flokëve.

  Rihanna është një model për shumë vajza të reja, kur është fjala për stilin e veshjes apo hairstyle. Për disa vite, ajo ka futur dhe ka prezantuar trendet për formën e flokëve dhe ngjyrat e flokëve. Ndoshta një nga fazat e saj më të famshme, ishte ajo me flokë të kuqe të ndritshme. Megjithatë, Rihanna e ka dëshmuar përfundimisht se ajo mund të trajtojë lloje të ndryshme të flokëve dhe të gjitha llojet e ngjyrave, duke filluar nga klasike me ato më të ndritshme.

  Prandaj, shikoni galerinë tonë të imazheve që kronologjikisht ndjekin modelet e flokëve të Rihanna-së! Kush e di, ju mund të merrni një ide të madhe dhe të zgjedhëni një ndryshim të guximshëm./kosovarja.ch/

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...