29.5 C
Priština
More

  Meshkujt kanë pranuar fetishin e shputave

  spot_imgspot_img

   

  Meshkujt kanë pranuar se përse i pëlqejnë shputat femërore dhe pse nuk mund t`u rezistojnë.

  Atyre u pëlqen t`i shikojnë, prekin, puthin dhe t`u marrin erë… Disa meshkujve, shputat u janë pjesa më seksi e trupit femëror dhe nuk munden t`u rezistojnë, disa njerëz para seksit u kushtojnë vëmendje të madhe pasiqë eksitohen pa masë. Disa meshkuj i pëlqejnë shputat më shumë se gjoksin dhe prapanicën ndërsa kënaqen me faktin se secila femër pëlqen t`u bëhet masazh në shputa.

  Ja çfarë thonë ata meshkuj në portalet e internetit:

  – Jam i hipnotizuar nga shputat e këmbëve dhe nuk mundem të pushoj së prekuri dhe së puthuri. E fejuara ime ndonjëherë më shikon me huti mirëpo mua më pëlqen tej mase që t`i ledhatoj shputat e saj.

  – Kam fetish për shputat femërore që kur se kam lindur.

  – Njoh plotë meshkuj, përfshirë edhe veten, që më mirë do të shikonin shputat sesa prapanicën e zhveshur të ndonjë femre.

  – Për mua nuk është me rëndësi që femra të ketë gjoks të madh dhe prapanicë të fortë, për mua është me rëndësi të ketë shputa të bukura.

  – Edhe mua më eksitojnë shputat femërore, mirëpo jo të gjitha, vetëm ato që janë të ëmbla dhe seksi.

  – Më pëlqen që të dashurën ta zë gjumi duke ia puthur gishtat e këmbës.

  – Dëshiroj që e dashura të më prekë me shputa në fytyrë mirëpo ajo refuzon. Më quan abnormal./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...