17.7 C
Pristina
15.5 C
Zurich
More

  Kjo do të jetë ngjyra kryesore e sezonit të vjeshtës sipas ekspertëve

  spot_imgspot_img

  Kjo nuancë u rri shkëlqyeshëm të gjithave!

  Ngjyra bezhë është bërë shumë aktuale gjatë vitit të kaluar, ndërkaq popullariteti nuk do t’i humbë as gjatë vjeshtës.

  Stilsitët dhe dizajnerët pajtohen, nëse do të detyrohen të zgjedhin vetëm një ngjyrë për sezonin e vjeshtës, atëherë kjo gjithësi do të jetë nuanca neutrale.

  Për shumë arsye është e mirë dhe e preferuar. Para së gjithash, u rri të gjithave mirë, pa marrë parasysh ngjyrën e tenit dhe të flokëve dhe, e dyta, shumë lehtë kombinohet me të gjitha ngjyrat e tjera.

  Ekspertët këshillojnë të zgjidhni pjesë klasike si p.sh. mantele, këpucë, çanta ose triko cilësore në këtë ngjyrë, në mënyrë që me sukses t’i plotësoni veshjet dhe t’i bëni kombinimet interesante.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...