12.7 C
Priština
More

  Ja çfarë tregojnë vijat e dorës për dashurinë dhe martesën tuaj

  spot_imgspot_img

  Të gjithë ne kemi pasur ndonjëherë në jetë fantazinë për të lexuar linjat e dorës dhe kemi qenë kuriozë për të ditur rreth të ardhmes dhe karrierës sonë, dhe ndoshta disa prej nesh e kanë bërë tashmë! Kjo teknikë e leximit të duarve përmes linjave është një praktikë që gjithmonë ka zgjuar interers tek njerëzit, posaçërisht kur bëhet fjalë për dashurinë dhe jetën. Pra, vetëm bashkoni shuplakat tuaja dhe analizoni linjat e dorës dhe orientimin e tyre, duke filluar nga linja e parë mënjëherë poshtë gishtave. Kjo është linja juaj që simbolizon martesën dhe ka shumë gjëra për t’ju treguar rreth së ardhmes të marrëdhënies suaj. Shihni se çfarë thotë në lidhje me jetën tuaj të dashurisë!Q


  1. Lartësi e barabartë e vijave

  E dashur, e ndjeshme, sens të mirë humori, nuk pëlqejnë të papriturat, mund të martohen me dikë që është i pranueshëm nga të gjithë.

  Kjo tregon se partneri juaj do të pranohet dhe pëlqehet nga shumica e njerëzve.

   

  2. Vija e dorës së djathtë është më e lartë

  Të favorizuar nga të moshuarit, mund të martohen me dikë që ka moshë më të madhe. Janë në gjendje për të parë atmosferën apo disponimin e njerëzve, siuatat si dhe nuk shqetvsohen fare në lidhje me çfarë të tjerët mendojnë për ta.

  Kjo nënkupton se nuk ju plas fare për rregullat tipike të shoqërisë dhe se i kushtoni kujdes maksimal dëshirave tuaja.

  3. Vija e dorës së majtë është më e lartë

  Agresivë, pëlqejnë sfidat, preferojnë llojin e dashurisë së zjarrtë apo pasionante. Mund të martohen me ndonjë student ose të huaj. Zakonisht janë persona të pashëm dhe të këndshëm.

  Jeni tip agresiv dhe pëlqeni të sfidoheni në jetë. Ju dëshironi të anoni kah gjërat e pazakonta./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...