-0.8 C
Priština
-1.4 C
Zürich
More

  Inovative: Aplikacion i ri i cili do t’ju mundesojë që fotot nga instagrami t’i ktheni në manikyr

  spot_imgspot_img

   Etiketat apo ngjitëset e thonjve paraqesin një nga mënyrat më të lehta dhe të shpejta që thonjtë e juaj të ngjajnë sa më origjinal, dhe shumë shpejtë në manikyrin e tyre do të mund të kemi edhe fotografi nga pushimet verore, putrat e ndonjë kafsheje, apo citatin e preferuar.

  E gjithë këtë na mundëson aplikacioni i ri i cili nuk është lansuar akoma, por autorët e tij theksojnë se së shpejti do të startojë në biznes (në faqen “NailSnaps” ju mundë të merrni pjesë me pagesë prej 1 deri 1000 dollarë).

  Si funksionon “NailSnaps”?

  Aplikacioni “NailSnaps” përbëhet prej tre hapave: dizajno, printo dhe ngjit.

  1. Aplikacioni pa pagesë ju lejon që të zgjidhni një foto dhe të provoni etiketën se si do të dukej në thonjtë tuaj.

  2. Më pas, ekipi i “NailSnaps”-it do të printojë etiketat tuaja dhe do i dorëzojë në adresën tuaj.

  3. Kur të arrijnë etiketat, është e nevojshme që me kujdes dhe përpikmëri t’i ngjitni ato mbi thonjtë tuaj.

  Ide e shkëlqyer, apo jo?/kosovarja.ch/

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...