1.9 C
Priština
More

  Gjërat që duhet t’ia thoni nënës suaj para se të vdesë

  spot_imgspot_img
  1. Edhepse jam rritur tani dhe nuk kam aq nevojë sa më duhej më përpara, ti prap se prap do të mbetesh personi i vetëm që dua të kujdeset kur unë të jem sëmurë, sepse ti je ajo që mund ta bësh më së miri.
  2. E kam thyer atë llampën kur isha 5 vjeç. Ti ndoshta e ke ditur se unë e kam bërë këtë, prandaj edhe të falënderoj që më do prap.
  3. Tani që jam vet nënë, arrij ta kuptoj se sa shumë më do- dhe të falenderoj shumë.
  4. Faleminderit që vazhon të ma puthësh kokën pandërprerë në shenjë dashurie.
  5. Të jam mirënjohëse që ma ke mësuar Coca Cola-n dietale, sepse kurrë nuk do ta kisha kryer fakultetin pa të.
  6. Ke pasur të drejtë! Ai minifund me të vërtetë ishte shumë i shkurtëpër mua!!!
  7. Më ke thënë dhjetra herë se sa krenare je me mua – por unë asnjëherë nuk të kam thënë se sa krenare jam me ty. Më ke mësuar me dinjitet si ti tejkaloj pengesat në jetë.
  8. Nuk e di si e bën, por më dërgon mesazhe dhe më thërret në momentet më të nevojshme për mua.
  9. Më ke nxitë shumë herë të laj enët e njejta deri sa e kam bërë punën mirë.
  10. E vlerësoj shumë që nuk më ke hedhur nga shtëpia që në moshë 17 vjeçare, as unë nuk e kam pëlqyer atë version të të jetuarit vetëm.
  11. E di se kur më thua se “jam lodhur” dhe i ke këpucët “interesante” me sa dashuri flet për mua.
  12. Dua të të them se recetat e tua të gatimit janë thjeshtë më të mirat!
  13. Faleminderit që më ke inkurajuar të qëndroj fëmijë sa më gjatë që kam mundur. E kam kuptuar tani pse.
  14. Faleminderit që më ke mësuar videot për gjimnastikë. Një ushtrim i këndshëm në mëngjes, ishte gjithçka që dëshiroja ta bëja me ty.
  15. Burri im ka rënë në dashurime mua vetëm sepse di të gatuajë. Dhe unë këtë e kam mësuar falë teje, duke të shikuar ty.
  16. Faleminderit që më ke ftuar aq shumë miq tuaj të vjetër për dasmën time. Ndoshta atëherë jam nevrikosur në lidhje me këtë, por tani e kuptoj se ata njerëz më kanë dashur, më kanë mbajtur si fëmijë dhe do ti kujtoj gjithmonë edhe kur të mos jesh ti.
  17. E di që je munduar për më të mirën, edhepse ndonjëherë ta kam thënë të kundërtën.
  18. Të kam dashur gjithmonë edhepse ndonjëherë ta kam dëshmuar të kundërtën.
  19. Je kampioni më i forte që e kam pasur ndonjëherë në jetën time.
  20. Të dua më shumë se gjithçka./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...