-5.9 C
Priština
2.2 C
Zürich
More

  Fotoja e një gruaje si Mona Lisa po bën xhiron e botës

  spot_imgspot_img

  Nëse je përpjekur qoftë edhe njëherë në jetën tënde të bësh grimin e Kim Kardashian, e di mirë që makeup-i është art. Dhe kur ti e ke pasur të vështirë të imitosh grimin e Kim, imagjino pak sa e vështirë do ishte të bëheshe si Mona Lisa e Leonardo Da Vinçit.

  Një vajzë e quajtur Yuya Mika e provoi, postoi videon në Instagram dhe rezultati është mahnitës.

  Edhe ndjekësit e kanë vlerësuar maksimalisht duke e cilësuar si një eksperte makeup-i.

  A post shared by YUYAMIKA (@heyuhong7) on

  Burim: /F.H/Tiranapost.al

  Përshtatur nga: Marie Claire

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...