17.7 C
Pristina
14.6 C
Zurich
More

  Dua Lipa së shpejti me këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

  spot_imgspot_img

  Këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa, së fundi ka dhënë një intervistë. Ndër të tjera, ajo ka zbuluar se është duke punuar dhe shumë shpejt do lansojë në treg projekte të reja muzikore.

  “Do të punojë për një këngë të re sidomos tani që jam duke pritur për turneun të cilin shpresoj se do të mund ta zhvillojë në shtator”, tha Dua gjatë intervistës e cila nuk dha më shumë detaje.

  Tutje, artistja e njohur ka folur edhe për projektin muzikor “We’ra Good” duke treguar se çka ka dashur  të interpretojë me atë këngë.

  Ndryshe, theksojmë se Dua Lipa së fundi ka fituar çmimin në “Grammy” për albumin më të mirë të muzikës pop.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...