Këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa, së fundi ka dhënë një intervistë. Ndër të tjera, ajo ka zbuluar se është duke punuar dhe shumë shpejt do lansojë në treg projekte të reja muzikore.

“Do të punojë për një këngë të re sidomos tani që jam duke pritur për turneun të cilin shpresoj se do të mund ta zhvillojë në shtator”, tha Dua gjatë intervistës e cila nuk dha më shumë detaje.

Tutje, artistja e njohur ka folur edhe për projektin muzikor “We’ra Good” duke treguar se çka ka dashur  të interpretojë me atë këngë.

Ndryshe, theksojmë se Dua Lipa së fundi ka fituar çmimin në “Grammy” për albumin më të mirë të muzikës pop.