Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, gjatë të martës, ka publikuar këngën e re bashkë me videoklip.

Kësaj rradhe, Dafina ka bashkëpunuar me Cricket Music. Kënga quhet “Një herë në jetë” dhe këngëtarja shihet me një stil ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim. Me flokë të gjatë, një fustan të thjeshtë, në natyrë, janë tri detajet e videoklipit të rradhës.

Kujtojmë që Dafina Zeqiri, këngën e fundit me videoklip e ka sjell muajin e kaluar.