20.7 C
Priština
More

  Dafina Zeqiri publikon këngën e re

  spot_imgspot_img

  Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, gjatë të martës, ka publikuar këngën e re bashkë me videoklip.

  Kësaj rradhe, Dafina ka bashkëpunuar me Cricket Music. Kënga quhet “Një herë në jetë” dhe këngëtarja shihet me një stil ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim. Me flokë të gjatë, një fustan të thjeshtë, në natyrë, janë tri detajet e videoklipit të rradhës.

  Kujtojmë që Dafina Zeqiri, këngën e fundit me videoklip e ka sjell muajin e kaluar.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...