11.3 C
Priština
More

  Çrregullimet e gjumit të fëmijët – Nga psikologjja Elmedina Çesko

  spot_imgspot_img

  Gjumin si një pjesë shumë të rëndësishme të rritjes së shëndetshme të fëmijëve, e sjellim si temë të trajtuar në emisonin ‚Pasdite në Tribunë‘ në Tribuna Channel, me të ftuaren psikologen tonë Elmedina Çesko.

  Psikologja Elmedina ndër të tjera flet për rëndësinë e gjumit, çrregullimin në orare, pasojat dhe hapat që duhet marrur në përmirësimin e tij.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...