Vetëm gjatë ditës së sotme, Rita Ora ka postuar në Instagramin e saj dy herë, disa fotografi.

Ato nuk duket të jenë ndonjë set fotografik i planifikuar dhe Rita nuk është në pamjen e saj më të mirë.

Por ajo çfarë bie në sy, janë komentet e nënës së saj, Verës.

Në të dyja rastet ajo e quan vajzën e saj, nuse.

Në fotograditë tek të cilat, Rita ka pozuar me kapelë e këmishë “Gucci”, Vera ka kërkuar nga ajo që të buzëqeshë, por pa e harruar nofkën nuse.

“U nuse qeshu pak” është komenti i nënës për vajzën.

Përderisa në të dytën Vera tingëllon edhe më tradicionale.

“Si nuse me qilim” ka shkruar ajo.

Megjithatë ende nuk dihet se çfarë fsheh prapa ky komunikim I bërë para qindra mijëra fansave.