10.4 C
Pristina
14.6 C
Zurich
More

  Bebe Rexha zhvishet për të përçuar mesazhin rreth virusit

  spot_imgspot_img

  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, vazhdimisht po bën thirrje për kujdes dhe mbrojtje ndaj virusit Corona. Ajo ka postuar një fotografi e zhveshur, e mbuluar me letrën në të cilën ka të shkruar mesazhin.

  Në shpjegimin e saj, Bebe thotë se këtë e bëri për ta tërhequr vëmendjen e të gjithëve, që të ju thotë të qëndrojnë në shtëpi.

  “Unë qëndroj në shtëpi për gjyshen time, shokët e mi, familjen time, fansat e mi” – është mesazhi që këngëtarja përcjellë përmes llogarisë së saj në Instagram.

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...