24.7 C
Pristina
21.3 C
Zurich
More

  Bebe Rexha ka një kërkesë për presidentin Trump

  spot_imgspot_img

  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, i është drejtuar me një kërkesë presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

  Përmes Twitterit, kjo këngëtare që jeton dhe vepron në SHBA, ka kërkuar nga Donald Trump, që të ndërmarrë masa për t’i liruar amerikanët nga disa pagesa, në periudhën e izolimit nga Coronavirus-i.

  “Qeveria amerikane duhet të ndalojë pagesat e qirasë, pagesat e hipotekave dhe pagesat e shërbimeve, të paktën derisa virusi Corona të jetë nën kontroll. Miliona amerikanë janë të shqetësuar për mbajtjen e punëve dhe shtëpitë e tyre në vend se të qëndrojnë të sigurt”, ka shtuar ajo.

  Bebe Rexha në vazhdimësi ka treguar se sa e shqetësuar është për situatën e krijuar si pasojë e pandemisë Covid-19. Më parë ajo është shprehur se në këtë periudhë, të gjithë duhet ta kuptojnë se gjërat materiale nuk kanë aspak vlerë.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...