14.4 C
Priština
More

  A duhet ndërprerë lidhjen, sepse është i keq në shtrat?

  spot_imgspot_img

  Ai është bandill i përsosur për çdo gjë, përpos në seks. Ne do t’ju ndihmojmë ta zgjidhni këtë situatë të pakëndshme.

  Kur të njiheni me bandillin i cili është i mençur, i bukur, argëtues dhe i kujdesshëm, me siguri që do të dëshironit ta kishit për tërë jetën.

  Mirëpo, duke marrë parasysh problemi i cili ju mundon, duhet të vendosni vetë a do t’i jepni akoma raste për shkak të cilësive të tjera të mira apo do t’ia jepni shqelmin për shkak të paaftësisë katastrofale në shtrat, transmeton Telegrafi.

  Nuk duhet të ndiheni fajtore kur dëshironi të ndërprisni lidhjen për çfarëdo arsye. Dhe, mbajeni në mend, seksi është pjesë e rëndësishme e marrëdhënies, nxit lirimin e endorfinës, e cila na bën të ndihemi të lidhur ndërmjet vete, ndërkaq seksi i rregullt lidhjen e forcon edhe më shumë.

  Komunikimi

  Më parë thoni të gjitha ato gjëra që i doni tek ai, pastaj thoni se ç’është ajo që nuk ju kënaq. Ai do ta kuptojë se po përpiqeni t’i thoni diçka të rëndësishme, ndërkaq komplimentet gjithsesi do ta zbusin kundërpërgjigjen. Përpiquni të jeni specifik dhe thoni vetëm një apo dy gjëra, të cilat nuk ju pëlqejnë njëkohësisht, sepse në të kundërtën bandilli do të ndihet se ka qenë i shfrytëzuar.

  Reagimi i tij

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...