11.3 C
Priština
More

  4 arsyet pse duhet prerë flokët

  spot_imgspot_img

  Stili dhe shija personale është mbi çdo modë, por kjo nuk do të thotë se ju duhet të heqni dorë nga ndryshimet.

  Ja arsyet pse duhet prerë flokët:

  1. Prerjet dramatike janë në modë momentalish.
  2. Flokët e shkurtëra ju bëjnë të dukeni më të freskëta.
  3. Të rifreskoni flokët tuaja, duke larguar flokët e djegura dhe të thata.
  4. Përveç flokëve edhe koha juaj do të ndahet në gjysmë.

  Flokët e shkurtëra jo vetëm që thahen më shpejtë por edhe mund të silizohen më shpejtë. Rekomandohet përdorimi i shampove dhe kondicionereve të mire, në mënyrë që form simi i flokëve të zgjasë sa më shumë. Dhe është e rëndësishme të vizitosh stilistin tend çdo gjashtë javë, në mënyrë që të keni vazhdimisht prerje me stil./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...