-1.2 C
Priština
-2.8 C
Zürich
More

  4 arsyet pse duhet prerë flokët

  spot_imgspot_img

  Stili dhe shija personale është mbi çdo modë, por kjo nuk do të thotë se ju duhet të heqni dorë nga ndryshimet.

  Ja arsyet pse duhet prerë flokët:

  1. Prerjet dramatike janë në modë momentalish.
  2. Flokët e shkurtëra ju bëjnë të dukeni më të freskëta.
  3. Të rifreskoni flokët tuaja, duke larguar flokët e djegura dhe të thata.
  4. Përveç flokëve edhe koha juaj do të ndahet në gjysmë.

  Flokët e shkurtëra jo vetëm që thahen më shpejtë por edhe mund të silizohen më shpejtë. Rekomandohet përdorimi i shampove dhe kondicionereve të mire, në mënyrë që form simi i flokëve të zgjasë sa më shumë. Dhe është e rëndësishme të vizitosh stilistin tend çdo gjashtë javë, në mënyrë që të keni vazhdimisht prerje me stil./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...