5.2 C
Priština
More

  12 shenjat që tregojnë se ai është i shkëlqyeshëm në shtrat

  spot_imgspot_img

   

  1. Ai në fakt interesohet se si kaluat ditën. Nëse ju parashtron shumë pyetje për ju( për çfare brengosesh, çfarë të vështirëson punën) ai në fakt dëshiron ta kuptojë se çfarë ju bën të lumtur. Dhe nëse e bën atë gjë, ai me sipas të gjitha gjasave do të jetë i interesuar se çfarë funksionon për ju në shtrat.
  2. Di se si t`ju prekë. Nëse është i aftë t`ua prekë dorën në mënyrë të veçantë, apo ju jep masazh nga i cili do alivanoseni, e keni të garantuar seksin e mirë me të.
  3. Ju bën të ndjeheni e posaçme. Ne mendojmë se nuk duhet të shihemi me dikë që nuk e bën këtë gjë, sepse gjëja më e rëndësishme në krevat është vetëbesimi.
  4. Ai është super-ambicioz. Njëherë isha në lidhje me një dembel dhe një të zakonshëm, që nuk kishin dallim mes veti në krevat. Normalisht, që ambiciozët janë përjashtim, ata do ju përkushtohen në shtrat siç i përkushtohen punës në jetën e përditshme.
  5. Është valltar i shkëlëlqyer. Meshkujt që thonë se urrejnë vallëzimin gjithmonë më bëjnë të qesh, pasiqë për mua ajo është sinjalizim se nuk dinë të lëvizin me trupin e tyre as në shtrat.
  6. Me sytë e tij bën kontakt intensiv dhe serioz. Nëse shikoheni me ndonjë mashkull me të cilin edhe kontakti me sy ju bën nervoz(në mënyrë të mirë), atëherë të jeni të sigurta se edhe seksi me të do të jetë intensiv.
  7. Ai nuk ngutet. Një mikeshë e imja më tregoi një ditë, se një mashkull që në takimin e parë ia kishte futur dorën nën fund. Ata dy nuk u panë më pas kësaj! Nëse një mashkull nuk “kërcen” me veprime të tilla, por ju puth me butësi dhe ngadalë, atëherë edhe në seks gjërat do të zhvillohen ngadalë, butësisht dhe me pasion.
  8. Në përgjithësi nuk ju gjykon. Nëse nuk ju gjykon për shkak se nuk lëshoni asnjë episod nga seiali juaj, atëherë nuk do ju paragjykojë as për veset që i keni në krevat.
  9. Ai e përdor dorën e tij në menyrë të tillë që ju sugjeron se është i mirë në përdorimin e dorës. Qoftë edhe se si lëviz me duar kur flet, mund të jetë indikator se ai di se çfarë bën me duart e tij.
  10. Kur kërkoni që të ndal ndonjë veprim, ai ndalet. Nëse kërkoni nga ai të ndalet së talluri me ju për diçka, sepse ju bën të ndjeheni keq, menjëherë ndalon dhe kërkon falje. Me siguri që do e bëjë të nejtën gjë edhe në krevat.
  11. Ndiheni me të vërtetë rehat me të. Nëse ndjeheni se ai ju pranon dhe rrespekton, do të mund të jeni më komunikative në afërsi tij, që do të thotë se do mbajë mend gjithçka që flisni.
  12. Ai është përplot vetëbesim. E dimë se kjo gjë është thënë tërë kohën, por me të vërtetë është e vërtetë. Nëse dikush nuk ka vetëbesim të mjaftueshëm, nuk do të thotë se ai do të jetë i tmerrshëm në shtrat, kjo d.t.th se nuk do të jetë i shkëlqyer, që është njësoj e tmerrshme./kosovarja.ch/.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...