19.5 C
Priština
More

  Tregime të çuditshme seksi, nga mbarë Bota

  spot_imgspot_img

  Kurrë nuk do të besoni se këto mund të ndodhin në ndonjë cep të Botës.

  Beijing, Kinë: Pas 14 viteve, qeveria premton se do ta përfundojë ndalesën dhe do të lejojë udhëtarëve HIV – pozitiv të vizitojnë shtetin e tyre.

  Tokyo, Japoni: Fetishi i fundit seksual quhet “idoli i lënduar” dhe nënkupton një femër që lidh kokën apo pjesë të tjera të trupit, sikur të jetë e lënduar. Kështu do të jetë më atraktive ndaj meshkujve ?!

  Nottingham, Angli: Një trupë dramatike e përbërë nga të mitur, që mendoni të festonin ditëlindjen e një 16 vjeçari, u befasuan kur në vend të klounit u paraqit një striptizer me uniform të forcave të rendit.

  Berlin, Gjermani: Pasiqë një 19 vjeçare e rrefuzoi të shkojë me të në shtrat, 78 vjeçari plejboj Rolf Eden, e padit për diskriminim në moshë.

  Sidney, Australi: Një kompani ofron orë vallëzimi në shtyllë (shtylla striptizi) për të ri deri në 7 vjeç.

  Roma, Itali: Një mësuese e moshuar u përjashtua nga puna pasiqë u mësua se ajo është aktore e njohur e filmave porno.

  Singapur: Një burrë paditi një femër me $200,000 dollarë, sepse ajo i dha herpes.

  Madrid, Spanjë: Dy animatorë të gazetës u paditën me nga $4400 pasi që e vizatuan princin trashigimtar Felipe duke bërë seks me gruan e tij.

  Mombasa, Keni: Turizmi lokal dhe menaxherët e hoteleve konsiderojnë që të diskurajojnë seks-turizmin: gra të moshuara të bardha zgjedhin burra të rinj zezakë për të bërë seks në këmbim të dhuratave./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...