1.9 C
Priština
More

  Të vishesh njësoj me fëmijët është gjithmonë një ide e mirë/ Moda e fundit e VIP-ave

  spot_imgspot_img

  Nëse ideja e të veshurit njësoj me fëmijën nuk ju ka pëlqyer asnjëherë, ndoshta do të bindeni ta “përqafoni” këtë trend kur të shihni se dhe yjet e Hollywoodit e jo vetëm blejnë veshje identike, për t’u kombinuar me vogëlushet e tyre. Regjisorja Inis Gjoni ka luajtur shpesh herë me të voglën e saj Coco dhe askush nuk mund të thotë që këto foto nuk i pëlqejnë.

  Nga pjestarët e familjes mbretërore e deri tek artistët me famë botërore, shfletoni fotogalerinë e mëposhtme për t’u vjedhur disa ide.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...