Nëse ideja e të veshurit njësoj me fëmijën nuk ju ka pëlqyer asnjëherë, ndoshta do të bindeni ta “përqafoni” këtë trend kur të shihni se dhe yjet e Hollywoodit e jo vetëm blejnë veshje identike, për t’u kombinuar me vogëlushet e tyre. Regjisorja Inis Gjoni ka luajtur shpesh herë me të voglën e saj Coco dhe askush nuk mund të thotë që këto foto nuk i pëlqejnë.

Nga pjestarët e familjes mbretërore e deri tek artistët me famë botërore, shfletoni fotogalerinë e mëposhtme për t’u vjedhur disa ide.