2.5 C
Priština
More

  Të gjithë i pëlqejnë çantat Blumarine

  spot_imgspot_img

  Edhe Anna Molinari Blumarine ka udhëzimet e veta për sezonin vjeshtë/dimër, dhe kjo është – çdo gjë është në gjendje të mirë dhe mund të mbahet. Ky udhëzues është veçanërisht i dukshëm tek çantat Blumarine. Çdo ndjekës i modës këtë vjeshtë dhe dimër kanë për të mbajtur dorën e tij vetëm çantat Blumarine. Një nga çantat Blumarine më të theksuara për këtë vjeshtë dhe dimër është çanta „Giselle“. E bërë nga lëkura e cilësisë së lartë, të cilat janë bërë me ngjyra të ndryshme si: të zezë, të kuqe dhe ngjyrë kafe, kurse njëra është në ngjyrë të zezë me model të leopardit.

  Nga çantat tjera, të suksesshme janë treguar edhe Blumarine Clutch që kryesisht vijnë në ngjyrë metalike, dhe pastaj në ngjyra dheu. Çantat Blumarine përderisa kritika i ka rritur deri në qiell, në të njëjtën kohë i ka ulur çantat nga gëzofi. Me pamje disi të pazakontë, çdo outfit do jetë i rëndësishëm. Ato janë bërë nga gëzofi nga Mongolia (60%), ndërsa komponentë tjerë janë nga lëkura, pambuku dhe poliesteri. Na lënë pa frymë, sidomos nga ngjyra e saj; pra, janë në një laramani të ngjyrave, nga vjollcë, portokalli, e deri tek e verdha …

  Ne e dëshirojmë një çantë Blumarine, ashtu si të gjithë ata që do të lexojnë këtë artikull.

  Foto: blumarinehandbags

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...