-5 C
Priština
-3.1 C
Zürich
More

  Të gjitha arsyet pse gjatë pranverës duhet të provosh flokët në nuancë mjalti

  spot_imgspot_img

  Flokët bjondë, me nuance të mjaltit, janë tendenca e momentit dhe kemi disa propozime që janë të gjitha për t’u kopjuar!

  Flokët bjondë nuk kanë qenë asnjëehrë kaq të bukur, në të gjitha nuancat e saj, por sidomos të mjaltit.

  Bëhet fjalë për një tonalitet të ngrohtë, më i bukuri për të ndriçuar fytyrën. Nga ana tjetër i qëndron shumë mirë stinës që jemi dhe asaj që do të vijë!

  Përse ta provoni këtë ngjyrë?

  1. Sepse do të dukeni si një kaliforniane e vërtetë
  2. Me këtë ngjyrë, ondet do të duken shumë më të bukura.
  3. Për t’i dhënë dritë portretit!
  4. Për të rizbuluar bukurinë e ngjyrave natyrale
  5. Për t’i dhënë edhe më shumë vlerë një prerje të shkurtër.
  6. Për të nxjerrë në pah sytë me ngjyrë.
  7. Për të krijuar një efekt tridimensional.

  LIVING

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...