29 C
Priština
More

  Etiketë: Lëkura

  Browse our exclusive articles!

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  E dini çfarë i bëjmë lëkurës sa herë qajmë?

  Lotët janë thelbësorë për shëndetin e syve! Të qash është një proces biologjik që të ndihmon të shprehësh emocione dhe lehtëson dhimbjen. Pavarësisht sa...

  Ndjesia në lëkurën tuaj që mund të zgjasë edhe pas shërimit nga Coronavirusi

  Shumë njerëz janë të vetëdijshëm për simptomat e zakonshme të coronavirusit, të tilla si kolla ose ethet, por Omicron gjithashtu ka potencialin të paraqesë...

  Ja si t’i trajtoni duart e thata

  Mes pandemisë COVID-19, larja e shpeshtë e duarve është bërë normë. Ndërsa është thelbësore të lani duart për të mbajtur larg virusin, larja e...

  Si të përdorni vajin e ullirit për shëndetin e lëkurës

  Përveç vlerave shëndetësore shumë të rëndësishme për shëndetin, vaji i ullirit konsiderohet si një eliksir për fytyrën. Ky lëng i artë është përdorur për bukurinë...

  Të gjithë blejnë kremra të tilla dhe nuk dinë që u bëjnë keq!

  Për shkak të një përbërësi, lëkura është edhe më e thatë në dimër – kjo e zgjidh problemin! Ky përbërës “fshin” rrudhat, por edhe e...

  Popular

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...
  spot_imgspot_img