20.3 C
Priština
17.5 C
Zürich
More

  Etiketë: Flokët

  Browse our exclusive articles!

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...

  Si të shpëtojmë nga flokët e elektrizuar gjatë ditëve të ftohta

  Përveç të ftohtit, gjatë kësaj kohe na duhet të përballemi edhe me flokë që elektrizohen çdo sekondë! Nuk ka rëndësi nëse sapo ke dalë...

  Suplementi që mund të nxisë rritjen e flokëve

  Humbja e përhershme e flokëve mund t’i bëjë njerëzit të ndihen të mërzitur, por ka një sërë ilaçesh natyrale që kanë treguar rezultate premtuese...

  Sekreti për flokë të mirë mund të jetë kaq ~i thjeshtë~

  Nëse doni të ndryshoni diçka në rutinën tuaj të kujdesit të flokëve, fillojeni me një nga gjërat më bazike: Peshqirin! Këtë ndryshim mund ta...

  Lëkurë dhe flokë të shëndetshme edhe në dimër

  I ftohti, lagështira dhe ngricat ndikojnë të parën lëkurën dhe flokët. Në fakt si çdo ekstrem tjetër atmosferik dhe nuk janë të paktë njerëzit që...

  5 gjëra që po ju dëmtojnë flokët gjatë dushit

  E dini që mund të jeni duke i dëmtuar flokët "me duart tuaja"?! Mund të jeni duke bërë trajtime nga më të ndryshmet, apo...

  Popular

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...

  Horoskopi javor

  DASHI  Puna: Ndodhitë e reja që do t’ju shoqërojnë këtë...
  spot_imgspot_img