5.2 C
Priština
More

  Supë domate

  spot_imgspot_img

  Përbërësit:

  1 litër ujë,
  0.5 kg domate,
  4 lugë griz,
  10 g kripë,
  1 dl kos,
  25 gr majdanoz.

  Përgatitja:

  Në ujë të vluar hidhini domate të freskëta dhe të shtypura. Lërini që të zihet dhe pastaj shtoni majdanozin e copëtuar imët dhe grizin. Zieni edhe për dhjetë minuta. Para se ta shërbeni shtoni kosin dhe përzieni mirë.

  …ju bëftë mirë. /gruaja-zot.com/

  Artikulli paraprak
  Artikulli tjetër

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...