Reperi nga Greqia, Sin Boy dhe këngëtarja nga Kosova, Rina Balaj, ka kohë që janë në lidhje dashurie.

Ndonëse romancën e tyre e mbajtën të fshehur për një kohë të gjatë, të dy tanimë publikojnë momente së bashku gjatë gjithë kohës.

Është Sin Boy që së fundmi ka postuar një fotografi me Rinën, gjersa po qëndrojnë në Dhërmi.

Ajo që merr vëmendjen është komenti i këngëtarit në këtë foto.

“Unë kurrë nuk do të ja dilja pa ty”-ka shkruar Sin Boy, duke lënë të kuptohet se sa i dashuruar dhe mirënjohës është ndaj Rinës.

Djaloshi me prejardhje nga Berati i Shqipërisë dhe vajza nga Istogu, së fundmi kanë sjellë albumin e tyre muzikor të përbashkët dhe videoklipin e këngës “GG”.