6.4 C
Priština
More

  Sin Boy i dedikon suksesin të dashurës

  spot_imgspot_img

  Reperi nga Greqia, Sin Boy dhe këngëtarja nga Kosova, Rina Balaj, ka kohë që janë në lidhje dashurie.

  Ndonëse romancën e tyre e mbajtën të fshehur për një kohë të gjatë, të dy tanimë publikojnë momente së bashku gjatë gjithë kohës.

  Është Sin Boy që së fundmi ka postuar një fotografi me Rinën, gjersa po qëndrojnë në Dhërmi.

  Ajo që merr vëmendjen është komenti i këngëtarit në këtë foto.

  “Unë kurrë nuk do të ja dilja pa ty”-ka shkruar Sin Boy, duke lënë të kuptohet se sa i dashuruar dhe mirënjohës është ndaj Rinës.

  Djaloshi me prejardhje nga Berati i Shqipërisë dhe vajza nga Istogu, së fundmi kanë sjellë albumin e tyre muzikor të përbashkët dhe videoklipin e këngës “GG”.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...