23.3 C
Priština
23.8 C
Zürich
More

  Si të hekurosni  këmishat në mënyrën e duhur

  spot_imgspot_img

  Nëse ende nuk e keni zotëruar teknikën më të mirë dhe më të shpejtëtëmundshme për ta hekurosur një këmishë, lexoni më poshtësi mund ta bëni lehtë këtë process të lodhshëm dhe të vështirë për të gjitha femrat.

  Filloni hekurosjen nga jaka në pjesën e pasme, e më pas hekurosni edhe pjesën e jakës nga para. Më pas, hekurosni mëngët apokrahët, duke filluar nga njëra anë e më pas duke kaluar tek ana tjetër.

  Për të shmangur vijat e thyera, mbështillni një peshqir dhe futeni brenda mëngëve të këmishës, e më pas hekurosni pa merakun se mund të leni këmishën e zhubrosur. Pjesën e përparme të mëngës apo krahut hekuroseni duke filluar nga  poshtë e deri te supet lart, dhe tentoni të hekurosni mirë hapësirën ndërmjet kopsave të këmishës.

  Në fund fare, hekurosni pjesën e përparme dhe të pasme të këmishës si dhe tërë hapësirën e brendshme të saj.

  kosovarja.ch

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...