14 C
Pristina
15.5 C
Zurich
More

  Si kanë shkëlqyer femrat e famshme gjatë shtatzënisë së tyre?

  spot_imgspot_img

  Ideja e të sjellurit në jetë një qënie të re është gëzimi më i madh i të gjitha femrave në botë. E njejta gjë vlen edhe për personat e famshëm që bëjnë çmos për të shkëlqyer dhe ndriçuar me gjendjen e re. më poshtë po ju paraqesim 15 Vipa që kanë famë të njohur dhe pamja e tyre gjatë periudhës kur nuk kanë qenë shtatzënë dhe periudha e të qenurit shtatzënë.

  1. Blac Chyna

  Prill 2016 (jo shtatzënë); Tetor 2016 (shtatzënë)

  1. Emily Blunt

  Maj 2015 (jo shtatzënë); Shkurt 2016 (shtatzënë)

  1. Blake Lively

  Prill 2015 (jo shtatzënë); Maj 2016 (shtatzënë)

   

  1. Marion Cotillard

  Korrik 2016 (jo shtatzënë); Shtator 2016 (shtatzënë)

   

  1. Ginnifer Goodwin

  Janar 2015 (jo shtatzënë); Prill 2016 (shtatzënë)

  1. Anne Hathaway

  Maj 2015 (jo shtatzënë); Janar 2016 (shtatzënë)

   

  1. Katherine Heigl

  Janar 2015 (jo shtatzënë); Gusht 2016 (shtatzënë)

   

  1. Milla Jovovich

  Maj 2014 (jo shtatzënë); Shtator 2014 (shtatzënë)

   

  1. Kim Kardashian

  Prill 2015 (jo shtatzënë); Tetor 2015 (shtatzënë)

   

  1. Lea Seydoux

  Maj 2016 (jo shtatzënë); Tetor 2016 (shtatzënë)

   

  1. Leigh Lezark

  Shkurt 2016 (jo shtatzënë); Shtator 2016 (shtatzënë)

   

  1. Keri Rusell

  Shkurt 2015 (jo shtatzënë); Mars 2016 (shtatzënë)

   

  1. Chrissy Teigen

  Maj 2015 (jo shtatzënë); Janar 2016 (shtatzënë)

   

  1. Kerry Washington

  Shkurt 2016 (jo shtatzënë); Shtator 2016 (shtatzënë)

  1. Olivia Wilde

  Shkurt 2016 (jo shtatzënë ); Shtator 2016 (shtatzënë)/kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...