14.4 C
Priština
More

  Si disa femra vodhën spermën e pertnerëve të tyre!

  spot_imgspot_img

  Këto skandale kanë mbushur faqet e gazetave dhe kanë shokuar botën!

  Shkrimtarja bitanike Liz Jones e ka pranuar që ka vjedhur spermën e të dashurit të atëhershëm, duke marrë kondomin e përdorur të cilin ai e ka hedhur dhe ka provuar ta fekondoj, por nuk ka pasur sukses! Njëjta ka vepruar edhe disa vite më vonë me ish bashkëshortin e saj, por përsëri pa sukses. Kur këtë e ka pranuar haptas në njërën nga kolumnat e saj, të gjithë kanë mbetur pa mend (sidomos ish të dashurit e saj).

  Çifti amerikan Kellie Smith dhe Peter Wallis kanë përfunduar në gjyq për shkak se Peter e ka akuzuar ish të dashurën e tij për tradhti. Kellie domethënë pa dijen e tij ka ndaluar së marruri kontraceptiv që të mbesë shtatzënë. Edhe pse ai rregullisht paguan alimentacion, në gjyq dëshiron të vërtetoj se si ai është dëmtuar sepse fëmija i tij po rritet në shtëpi të shkatërruar.

  Një çift tjetër britanik kanë vendosur që ta ngrijnë spermën duke u frikuar që terapia kundër artitisit në të cilën ai është dashur të shkojë, mund të ndikojënegativisht në fryt. Çifti shpejt pas kësaj janë ndarë, por ish bashkëshortja vetë e ka shfrytëzuar ‘materialin’ ushqyes dhe për këtë nuk e ka lajmëruar fare ish partnerin e vet. Në mënyrë të rrejshme e ka bërë nënshkrimin e tij në letra për lejimin e fekondimit dhe ka bërë fekondim artificial me spermën e tij. Ka fituar dy binjak, ndërsa ai e ka fituar letrën për të cilën është i detyruar t’i mbajë fëmijët dhe ti paguaj njëqind mijë dollar! Gruaja thotë që nuk dëshiron ndihmë për shkak të veprës së saj, jo të mirë./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...