Në të kaluarën ishin përfolur për një ndarje, por çifti e kishte mohuar. E tashmë konfirmi për ndarje vjen nga vet këngëtarja, Ronela Hajati.

E ftuar në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’  ku ka folur edhe për lidhjen me këngëtarin Young Zerka.

Këngëtarja ka konfirmuar se është ndarë nga Young Zerka dhe gjatë kohës së izolimit kishte qëndruar e vetmuar gjë që i ka ndihmuar shumë asaj.

“Jam vetëm, jam më e padashuruar se kurrë. Karantina më ka ndihmuar ta gjej vetën”, ka thënë Ronela.