24.1 C
Pristina
23.5 C
Zurich
More

  Rita Ora vlerësohet me tre disqe platini në Australi nga “Warner Music Australia”

  spot_imgspot_img

  Sukseset nuk kanë të ndalur as për artisten tjetër shqiptare me famë botërore, Rita Orën.

  Bukuroshja, e cila numëron 16 milionë ndjekës në Instagram, tregon se është vlerësuar me tre disqe platini në Australi.

  Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi të publikuar në Twitter, e më pas edhe në rrjete të tjera sociale.

  “Falënderoj ekipin tim të mrekullueshëm të Warner Music Australia. ‘Multi platinum’. Faleminderit për punën e palodhur dhe përkushtimin ndaj meje”, ka shkruar ajo.

  “Warner Music Australia” ndërkohë është një kompani muzikore në Australi, e themeluar në vitin 1969.

  30 vjeçarja theksojmë se kohëve të fundit është duke qëndruar në Sidnei të Australisë pasi është përzgjedhur si anëtare e jurisë në sezonin e ri të “The Voice Australia”.

  Mes tjerash, biondja ka qenë tejet e angazhuar me pjesëmarrje nëpër evenimente të ndryshme.

  Burimi: Telegrafi.com

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...