Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka marrë pjesë në një event të organizuar nga ‘Shein’.

Ajo së fundmi mori pjesë në sfilatën që e organizoi ky brend, ku u bë paraqitja e koleksionit të ri.

Artistja Ora ishte e ftuar për të performuar dhe mahniti të gjithë me interpretimin live të hitit të saj “Anywhere”.

Ajo ishte veshur e tëra në të zeza, teksa gjysmën e flokëve i kishte kapur lart dhe kishte aplikuar një grim më të rëndë në fytyrë.

https://www.instagram.com/p/CFU2IljjuBT/?igshid=1orq9pc0hqcvz