-5 C
Priština
-3.1 C
Zürich
More

  “Passion” prek pistat botërore të kreativitetit

  spot_imgspot_img

  Rrjeti i studiove të bukurisë “Passion”, ka arrit të prek pistat botërore të kreativitetit. Njëra ndër kompanitë më të njohura botërore për produkte profesionale për flokë “EVA PROFESSIONAL”, ka
  përzgjedhur fotot e “Rrjetit të studiove të bukurisë Passion”.

  Në një konkurrencë aq të madhe “Passion” ka arritur sukses në aplikimin profesional të ngjyrave të flokëve dhe grimit.

  Ndërkaq, në realizimin e fotografisë kanë punuar:

  Flokët & Grimi: “Passion – Rrjeti i Studiove të Bukurisë”
  Produktet nga: Divina – Eva Professional
  Fotogarfi: Artan Korenica
  Modele: Tringa A. Ahmeti
  Kostumet: Yllka Brada

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...