14.1 C
Priština
More

  Mënyra se si ju shikon tregon shumë për të

  spot_imgspot_img

  Kushtojini vëmendje mënyrës sesi ju shikon. Hulumtimet e reja shkencore tregojnë se pjesën e trupit tuaj që e shikon së pari zbulon gjëra mjaft interesante për personalitetin e tij.

  GJOKSIN

  Ai është një aventurier i vërtetë. Në një kuptim seksual, natyrisht. Hulumtimi i ri tregon se meshkujt që tërhiqen së pari nga gjoksi i femrave janë më të prirë për aventura të shkurtra. Por kjo nuk do të thotë që ata thjesht duan të gjezdisin nga lulja në lule, por gjithashtu se nuk do t’ju gjykojnë nëse historia juaj seksuale nuk është e pastër si loti.

  KËMBËT

  Ai i do femrat e fuqishme. Muskujt në këtë pjesë të trupit janë të fortë, kështu që kur shikimi i tij endet drejt tyre, merreni këtë si një shenjë se ai i vlerëson shumë femrat e vendosura dhe të pavarura.

  FYTYRËN

  Meqenëse fytyra pasqyron më së miri mendimet dhe ndjenjat tuaja, bandilli që së pari përqendrohet në zonën tuaj mbi qafë, u përket tipave komunikues dhe përpiqet të zbulojë personalitetin tuaj sa më shpejt të jetë e mundur.

  VITHET

  Epo, ai është një ‘macho’ i racës së pastër. Vithet tuaja zgjojnë instinktet e tij më primitive (vetëm mos harroni se cila është pozita e preferuar e shumicës së gjitarëve).

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...