10.4 C
Pristina
14.6 C
Zurich
More

  Me poza Era Istrefi na kërkon të rrimë në shtëpi

  spot_imgspot_img

  Të gjithë artistët shqiptarë që veprojnë brenda dhe jasht shtetit, po shfrytëzojnë rrjetet e tyre sociale për të kërkuar nga qytetarët që të qëndrojnë në shtëpi, për të parandaluar përhapjen e Coronavirusit. Këtë e ka bërë edhe Era Istrefi.

  Ajo ka postuar disa fotografi në ambient shtëpie, të cilat i ka përcjellë me mbishktimin në gjuhën angleze “Qëndro brenda”. Ajo çfarë bie në sy është dukja e Erës dhe pozimi i saj.

  Aktualisht në Kosovë, të infektuar me Covid-19, janë 19 persona.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...