-4.2 C
Priština
0.7 C
Zürich
More

  Ky është stili i flokëve që do të jetë trendi kryesor në këtë sezon të vjeshtës

  spot_imgspot_img

  Rrjeti social Pinterest është i njohur për motivimin e shumë tendencave të modës. Këtë herë bëhet fjalë për stilimin e flokëve që pëlqehet nga një numër i madh përdoruesish dhe sigurisht që do të jetë një trend i mahnitshëm i sezonit të vjeshtës!

  Pinterest ka vendosur të zbulojë se cili modelim i flokëve është më i popullarizuar ndërmjet përdoruesve të tij. Pra, mbi 80,000 prej tyre kanë qenë të kënaqur me këtë lloj prerje dhe cilësi të flokëve. Stilimi i njohur ‘Lob’ ose ‘Long Bob’, për një kohë të gjatë paraqet një nga stilimet më të njohura të flokëve.

  Cila është hijëshia e këtij stilimi? Ndoshta për faktin se është stilim shumë i lehtë për t’u mirëmbajtur si dhe e përshtatshme për secilën femër, pa marrë parasysh formën e fytyrës.

  Por ky lob apo prerje, nuk mund të quhet klasik. Fjala është për një prerje me shumë shtresa, plot cilësi dhe volum si dhe skaje të flokëve që japin efektin e ombre-s.

  Pikërisht, për shkak të kësaj veçorie, kjo prerje e lartpërmendur është tërhequr nga shumë përdorues të Pinterest duke e cilësuar si një stilim ideal të vjeshtës./www.kosovarja.ch/

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...