-1.3 C
Priština
-2.6 C
Zürich
More

  Kur këtë ta mësoni seksi juaj oral do të jetë magjepsës

  spot_imgspot_img

  Në hulumtimet online është zbuluar që poza e popullarizuar 69 edhe nuk është aq e dashur, e as seksi sa e përcjell ai reputacion.

  Për seks oral eksploziv e nevojshme është diçka tjetër. Që të rrisni stimulimin ja çfarë duhet të bëni:

  1. Gjeni pozën që më së shumti ju përshtatet
  Me siguri keni provuar shumë poza, e me siguri nuk ju ka ikur edhe poza e famshme 69. Pas disa provave edhe vetë do të vlerësoni se cila nga pozat ju ka ofruar më së shumti kënaqësi. Dikush do lartë, dikush poshtë, dikush anash. Zgjedhja është e juaja.

  2. Mos jini dembel
  Kthejani anës së kundërt me të njëjtin epsh dhe dëshirë. Nëse lodheni, përdorini duart, imagjinatën. Të gjithë i duam ndryshimet. Ndër të tjera kështu do të mësoni çfarë të dyve ju pëlqen.

  3. Kënaquni në stimulim
  Mundeni pak ta ndalni aksionin dhe të ikni nga rruga. Nuk është nevoja të bëni, dy tre gjëra përnjëherë që seksi të jetë eksploziv. Bëni pauzë dhe ngadalësoni aksionin. Mos harroni që ka diçka edhe në buzë. Kini në mendje këtë, veçanërisht nëse po ju përgatitet kulmi. Lëreni. Mënyra e sigurt që kënaqësinë ta sillni në horror është që gjatë kulminacionit të vazhdoni edhe më tej ta stimuloni.

  4. Merrni pozën në të cilën e tëra jepesh
  Kjo është poza në të cilën e tëra do t’i jepesh dhe në të cilën do ta keni pamjen e mirë të të gjitha zonave erogjene tuaja. Është fantastike sepse mund të kontrolloni tensionin.

  5. Luani me ushqim
  Përveç që të nxit kur e sheh partnerit duke luajtur me ushqim. Kjo njëkohësisht ,mund të shërbejë si ndihmës seksual.

  Qoftë ajo përdorimi i shllagut, çokollatës, apo ndonjë mente  të shijshëm i cili do ju rris edhe më shumë ndjenjën. /kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...