29 C
Priština
More

  Kremi që mund ta bëni në shtëpi për heqjen e shenjave në fytyrë dhe trup

  spot_imgspot_img

  Shumë femra që kanë shenja në vende të dukshme dëshirojnë t’i heqin ato, prandaj gjithmonë kërkojnë zgjidhje të reja.Nëse jeni nga to, atëherë është dita juaj me fat, pasi që ky artikull tregon për kremin më të mahnitshëm sa i përket këtij problemi.

  Përbërësit:

  – Katër lugë gjelle mjaltë

  – Katër lugë gjelle lëng limoni

  – Një të bardhë të vesë

  Vetëm i futni të gjithë përbërësit me një tas dhe i përzieni mirë, dhe kremi për heqjen e shenjave do të jetë gati për pak sekonda.

  Kremin e fituar e vendosni në shenjat që i keni në trup dhe i lini për 15 minuta, ndërsa pas 15 minutave vetëm e pastroni me ujë.

  Kjo duhet të përdoret një herë në javë nga 15 minuta dhe efektet e mahnitshme do t’i vëreni vetëm pas pak jave.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...