14.4 C
Priština
More

  Kjo është fytyra e vërtetë e një nëne me fëmijë të sapolindur. Estela, pa makeup

  spot_imgspot_img

  Përtej makeup-it, një veshjeje të bukur dhe ca flokëve të krehur për merak e me shkëlqim, realiteti është një tjetër. Janë flokë të shkatërruar, sy të ënjtur e me lot nga një natë, dy e kushedi sa netë pa gjumë. Estela Ujka e postoi një foto të realitetit dhe një nga ato me makeup.

  E pra, për të gjitha ne që u habitëm para e pas lindjes së Estelës. Shkëlqente e gjitha, në çdo foto. Edhe ajo si të gjitha mamatë lodhet e mundohet, po ja që puna ia do t`i bëjë dhe ca foto profesionale.

  Burim: /F.H/Tiranapost.al

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...