19.5 C
Priština
More

  Kim Kardashian tregon rimelin që përdor prej vitesh, i cili kushton vetëm 6$

  spot_imgspot_img

  Kur bëhet fjalë për make up-in, Kim Kardashian është ajo që frymëzon shumë femra me teknikat dhe produktet e saj. Por ajo që nuk mund ta kishim imagjinuar kurrë është se Kim përdor produkte të lira. Ajo ka ndarë më ndjekësit në Instagram se rimeli i saj i preferuar, të cilin ajo e përdor prej vitesh kushton vetëm 6$.

  Kim ka shkruar se ky rimel është perfekt për përdorim të përditshëm dhe nëse doni një efekt më shumë dramatik mund t`i kaloni disa shtresa. Rimeli është një produkt, i cili duhet ndërruar çdo tre muaj, prandaj një rimel i lirë dhe i mirë ju leverdis të gjithëve. Kim ka treguar se është e fiksuar me këtë rimel, por edhe makeup artisti i saj Mario e adhuron atë. Kim sapo sugjeroi një rimel që nuk është produkt i saj dhe me atë çmim mund ta ketë kushdo.

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...