-2.8 C
Priština
2.7 C
Zürich
More

  Kim Kardashian tregon rimelin që përdor prej vitesh, i cili kushton vetëm 6$

  spot_imgspot_img

  Kur bëhet fjalë për make up-in, Kim Kardashian është ajo që frymëzon shumë femra me teknikat dhe produktet e saj. Por ajo që nuk mund ta kishim imagjinuar kurrë është se Kim përdor produkte të lira. Ajo ka ndarë më ndjekësit në Instagram se rimeli i saj i preferuar, të cilin ajo e përdor prej vitesh kushton vetëm 6$.

  Kim ka shkruar se ky rimel është perfekt për përdorim të përditshëm dhe nëse doni një efekt më shumë dramatik mund t`i kaloni disa shtresa. Rimeli është një produkt, i cili duhet ndërruar çdo tre muaj, prandaj një rimel i lirë dhe i mirë ju leverdis të gjithëve. Kim ka treguar se është e fiksuar me këtë rimel, por edhe makeup artisti i saj Mario e adhuron atë. Kim sapo sugjeroi një rimel që nuk është produkt i saj dhe me atë çmim mund ta ketë kushdo.

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...